SLO-GiiBii

Biedrība “GiiBii” izveidota ar mērķi – “Attīstīt, fiziski un garīgi veselu, sabiedrību.”

Pasaules atdzimšana sākas Latvijā ?

Vairākkārtīgi tiek jautāts, kas tieši ir Biedrība „GiiBii” un ar ko mēs nodarbojamies. Ļoti daudz par mūsu darbību stāsta (tiem, kas iedziļinās tekstā) mūsu lapa www.draugiem.lv/GiiBii ,

taču ir cilvēki kam tāpat ir nepieciešams izskaidrot sīkāk, ne tāpēc, ka viņi būtu ne tik attīstīti, parasti viņu domāšana vienkārši atrodas uz cita uztveres viļņa.

Tātad sniegsim nelielu ieskatu tajā, kas esam, un kādēļ mūs atbalstīt.

PaSaules atdzimšana sākas Latvijā !!!!

Daudzi par to runā, taču brīžiem šķiet, ka arī viņi paši ir piemirsuši, ko tieši tas nozīmē.

Jau vairākus gadus dažādos līmeņos tiek runāts un rakstīts par to, ka pasaules atdzimšana un domāšanas nomaiņa sākas tieši Latvijā, tomēr der atcerēties, ka pats no sevis šis process nevar notikt. Lai šī atdzimšana notiktu ir nepieciešami cilvēki, kas to virzītu.

Un šeit arī izpaužas pretējā procesa būtība – „Iznīcināt cilvēkus, personības un padarīt tos par Bezpersonisku masu.”

Arī bezpersoniskā masa nav pelēka, tajā ir dažādas krāsas komponentes – „personības – klauni”, tieši šie cilvēki rada ilūziju par opozīciju un atšķirīgā viedokļa smieklīgumu. Cilvēki paskatās uz šādu alternatīvu un vēl dziļāk iegrimst savā ikdienā, aizmirstot, ka radītājs viņus ir radījis dzīvot un baudīt dzīvi, nevis upurēt, sevi un savu dzīvi, kaut kādiem izdomātiem labumiem un sasniegumiem. Būtībā cilvēki vergo paši saviem izgudrojumiem. Un, lai attaisnotu sevi, viņi nosoda tos, kas cenšas dzīvot ārpus šiem rāmjiem.

Tas, kas mums ir jādara. Mums ir jābūt patiesiem un jāatceras sava būtība.

 Par jauno pasauli nav jācīnās, TĀ IR JĀRADA un jāsāk ir katram ar sevi.

Nekas nav jālauž, tik jāapskatās vai tas, ko mēs darām ir tas, ko mēs vēlamies darīt un vai tas dara mūs laimīgus. Tāpat ļoti kritiski der palūkoties uz piedāvātajām alternatīvām, jo lielākā daļa sniedz tikai brīvības ilūziju. It īpaši tas attiecas uz dažādām Ezotēriskām un Reliģiskām mācībām. Šo mācību pamatdoma ir laupīt cilvēka brīvību un enerģiju un novirzīt to kādam vēlamajā virzienā. Galvenais, ko der atcerēties, radītājs mūs radīja brīvus un laimīgus un atstāja mums brīvās izvēles iespējas, tātad neviens un nekas nav tiesīgs mums to atņemt, Ja TĀ IR MŪSU BRĪVĀ IZVĒLE, nevis reklāmas kampaņu viltus izvēle.

Mūsu izvirzītajiem pārstāvjiem būtu jārūpējas par to, lai cilvēki būtu pasargāti ne tikai no fiziskiem uzbrukumiem bet arī no informatīviem un psiholoģiskiem. Brīžiem gan šķiet, ka viņi darbojas tieši pretēji. Tāpat arī opozīcijas pārstāvji nespēj vienoties kopējai darbībai un lieliskās idejas netiek realizētas. Tas gan nenozīmē, ka nekas nenotiek, NOTIEK, taču tas tiek kavēts un ir ļoti apgrūtināts process. Mums katram jāpadomā – ko nozīmē BŪT CILVĒKAM. Ir tādi, kas šajā domā ieliek to, kā tur nekad nav bijis. Būt cilvēkam un būt cilvēcīgam nenozīmē sadzīvot ar ļaunumu un iznīcību, tas nozīmē atrast radušās situācijas risinājumus, kas nav pretrunā ar ētiski morālajām normām. Būt cilvēkam nozīmē pasargāt vājāko, taču tas nenozīmē otra pazemošanu un iznīcināšanu.

 

 Biedrība „GiiBii” ir nodibināta ar mērķi –

„veicināt garīgi un fiziski veselu sabiedrību.”

Mēs mācamies un mācām – kā tas ir Būt Cilvēkiem. Nodarbojamies ar dažādu projektu organizēšanu un vadīšanu, taču mēs vienmēr atceramies, ka galvenais ir cilvēks un viņa iekšējā pasaule. Ik pa laikam mums pievienojas dažādas personības, apgūst sev nepieciešamo un dodas tālāk. Pašlaik esam uzsākuši darbu pie sadarbības projekta „Brālis Māsai”. Šī projekta pamatideja ir tieši palīdzība otram. Mēs aicinām visus, kas vēlas sniegt arī savu ieguldījumu nākotnes attīstībā, pievienoties šiem projektiem. Protams, ka ne viss ir tik vienkārši kā vēlētos, jo arī mēs tikai mācamies un tiem, kas darbojas pret mums, ir daudz vieglāk, viņiem ir gadu tūkstošiem veidota cilvēku paverdzināšanas tehnika un dažādas gadu laikā izveidojušās sistēmas. Taču mūsu pusē ir GAISMA un PATIESĪBA, tādēļ arī esam tik droši un pārliecināti par sevi.

 Atgādinājums tiem, kas vēlas uzzināt ko vairāk, varbūt pat pievienoties un atbalstīt.

Rakstiet droši – GiiBii@inbox.lv,

tikko būs iespējams, mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas plašāk un izsmeļošāk. Tāpat varat zvanīt „Brālis Māsai” koordinatoriem Mob. 20366062 un ļoti iespējams, ka arī viņi spēs izskaidrot, tev interesējošo jautājumu. Galvenais, nekautrējies – raksti un zvani droši.

 

PALDIES!!!!

PaSmaidam un Dzīvojam Laimīgi…

www.draugiem.lv/GiiBii

“GiiBii”

Reg. Nr. 40008214180
LV44HABA0551037201538
giibii@inbox.lv

Mob.-20366062

Atbildēt